Системи управління пальним на підприємстві

FreeTrack™ » Системи управління пальним на підприємстві

FreeTrack пропонує кардинально новий комплексний підхід до менеджменту паливно-мастильними матеріалами на підприємстві – систему автоматизації обліку пального від вітчизняного розробника, компанії “Петролайн”. Дана система впроваджує сучасні технічні рішення для:

 • Обліку пального при подачі із стаціонарних колонок підприємства
 • Обліку пального при подачі з пересувних резервуарів (бензовозів)
 • Відстеження об’єму залишків пального в резервуарах
 • Формування обліково-звітної документації
Системи управління пальним на підприємстві

Переваги системи автоматизації управління пальним на підприємстві:

 1. Оптимізація процесу заправки та зменшення штату допоміжного персоналу.  Системи автоматичного управління паливнорозливними колонками, в першу чергу впроваджує самообслуговування при запраці (без участі оператора). Заправки здійснюється безпосередньо водіями за допомогою персональних ідентифікаційних карток. 
 2. Повний контроль обігу пального. Всі операції з пальним через систему автоматизації відстежуються і обліковуються програмою. Інформація в режимі реального часу передається на комп’ютер відповідального працівника  або на сервер. У випадку відсутності зв’язку або при вимкненні живлення всі операції, дані зберігаються на жорсткому диску обладнання й будуть негайно надіслані на сервер, з моменту відновлення зв’язку.
 3. Оптимізація процесу обліку та звітності. Вся обліково-звітна інформація зберігається на сервері та доступна онлайн, у будь-який момент. Інтерфейс програмного забезпечення доступний та простий у користуванні не вимагає спеціальної підготовки для персоналу (розрахований на рівень звичайного користувача ПК).
 4. Забезпечує віддалений контроль і управління пальним. Місце розташування паливороздавальних потужностей та резервуарів не має значення, програма забезпечує віддалений доступ до них з будь-якого пристрою підключеного до Інтернету.

Журнал операцій

Всі дані по обігу пального заносяться та детально фіксуються програмою : дата, час, ідентифікація водія, різновид ПММ, ідентифікація ТРК, обсяг заправки, і т.п. Програма дає можливість формувати як загальні зведені звіти по підприємству, так і окремо по водію, транспортному засобі, паливнороздавальній колонці тощо.

 

Системи управління пальним на підприємстві

Програмне забезпечення для системи автоматизованого управління пальним на підприємстві 

Система включає спеціально розроблене програмне забезпечення, що дозволяє віддалено керувати паливороздавальними колонками всіх типів (ПРК, МК тощо) та контролювати рівень палива в резервуарах, а також формувати обліково-звітну документацію.

Базовий функціонал програмного забезпечення :

 • Повний операційний доступ до паливороздавальних (мастилороздавальних) колонок будь-якої модифікації;
 • Доступний режим роботи “повний бак”;
 • Режим обмежування доступу за наперед зазначеними категоріями користувачів;
 • Моніторинг рівня пального в паливних резервуарах (до 8-ми ємностей);
 • Режим аварійного збереження технологічних параметрів системи при вимкненні живлення;
 • Облік та звітність по операціях з пальним.

Додаткові функціональні можливості:

 • Функція «Робоче місце керівника»  – можливість віддаленого аналізу інформації по обігу пального за допомогою зв’язок по локальній мережі з диспетчерського комп’ютером  ;
 • Функція дублювання даних в базу SQL Server, в режимі реального часу. В разі пошкодження диспетчерського комп’ютера, робота системи може бути відновлена без втрат;
 • Передача інформації по обігу ПММ на віддалений комп’ютер в необхідному форматі;
 • Моніторинг рівня та фізичних показників (температури, щільності, маси, тощо) пального,(до 8-ми ємностей) відстеження значень його надходження і витрати (за наявності датчиків рівня палива Start Italiano);
 • Режим “літрового замовлення” з паралельною ідентифікацією ТЗ;
 • Режим “авторизованої норми”  заправки з диспетчерського комп’ютера.

Програмне забезпечення може суміщатися з програмою «1С Бухгалтерія». При потребі розширення або модифікації функціоналу, програмне забезпечення може бути доопрацьоване згідно технічного завдання клієнта.

Компанія “Петролайн” – це конструкторсько-виробниче підприємство, що виготовляє: міні заправні колонки; паливозаправні колонки з системою ідентифікації користувачів за електронними картками ; мобільні заправні модулі або МІНІ-АЗС; резервуари будь-якого об’єму для зберігання пального та інших речовин; модульні АЗС; контейнерні АЗС; зливні колодязі для резервуарів; комплекси для перекачування з системами обліку. Продукція “Петролайн” комплектується широким переліком необхідного технологічного обладнанням. Ретельний підбір якісних комплектуючих, налагодженний процес виробництва та багаторівневий контроль за якістю дозволили успішно провести сертифікацію УКРСЕПРО. Компанія “ПЕТРОЛАЙН” – це підприємство повного циклу, здатне розробити індивідуальні рішення та нові продукти.