Система e-TOLL

Система «e-TOLL» — система для стягування зборів за проїзд по платних ділянках доріг у Польщі, що почала функціонувати з червня 2021 року.

Робота «e-TOLL» ґрунтується на технології визначення місцезнаходження користувача з використанням супутникового позиціонування (GPS) та віртуальних воріт. Використання системи «e-TOLL» є обов’язковим для водіїв транспортного засобу із дозволеною максимальною масою понад 3,5 т.  Що зрозуміло створює додаткові складнощі для транспортних компаній. Якщо Ваш транспорт уже обладнаний gps-трекером, то налагодити зручне та надійне пересилання геолокаційних даних у систему «e-TOLL», Ви зможете зробивши три прості кроки:
Система e-TOLL
Система e-TOLL
Під’єднайтесь до системи gps-моніторингу FREETRACK™
Система e-TOLL
Зареєструйте ТЗ у системі «e-TOLL»
Система e-TOLL
Та активуйте наш сервіс FreeTrack «e-TOLL» (подавши заявку на електронну скриньку office@freetrack.com.ua або за телефоном +380673502989)
Монтаж GPS обладнання
Якщо ж Ваш транспорт не обладнаний gps-пристроями – ми швидко професійно і на вигідних Вам умовах встановимо його та підключимо до системи gps-моніторингу.
FreeTrack є першою (і на цей час єдиною) українською системою професійного gps-моніторингу, яка зареєстрована та сертифікована у системі «e-TOLL»!!!

Яка ж користь буде клієнту після впровадження системи e-Toll?

  • Диспетчери транспорту можуть легко отримати доступ та побачити, коли та де транспортний засіб виїхав на платну дорогу. Це допоможе заощадити час і дозволить швидко та легко адмініструвати дорожні збори.
  • Власники бізнесу виграють від інтеграції e-TOLL, уникаючи штрафів, пов’язаних із несанкціонованим платним використанням доріг.
  • Дозволить водіям автоматично сплачувати дорожні збори, не витрачаючи час на додаткові платформи та не перериваючи своєї роботи.
  • Інтеграція e-TOLL покращує загальну ефективність роботи парку та допомагає уникнути штрафів за порушення того чи іншого законодавства.