Партнери

Партнери

Компанія «Ньютон-Транс» професійна транспортно-логістична компанія з 15-річним досвідом роботи. Один з напрямків діяльності –  послуги по перевезенню та транспортної експедиції вантажів.

Партнери

Компанія «Ньютон» працює в сфері дистрибуції та надає послуги великим виробникам різних груп товару України.

Партнери

ТзОВ “Овертранс” – це компанія з багатолітнім досвідом роботи у сфері логістики та вантажних перевезень, заснована 10 листопада 1999 року. 3 квітня 2000 року є дійсним членом АсМАП України.

tank_trans1

ТзОВ “Танк Транс” – засноване у 1999 році, основним видом діяльності є перевезення вантажів автоцистернами, що здійснюється сучасним автопарком з понад 100 автомобілів.

Партнери

Банк “Київська Русь” вже 15 років успішно працює на фінансовому ринку України.

Партнери

ТОВ «Транс-Логістік» було засновано в травні 2008р в м.Києві. Один з основних напрямків діяльності підприємства – міжнародні та регіональні вантажні перевезення автомобільним транспортом

aac

Автомобільна Аварійна Служба заснована 1993 році та займається евакуацією автомобільної і спеціалізованої техніки.

agroinvest

АгроІнвест є сучасною, динамічною та високоефективною агрокомпанією.

Партнери

Спільне українсько – нідерландське підприємство, основним напрямком роботи якого є вантажні перевезення та складська логістика.

agrorost

ТОВ “АГРО РОСТ” – стабільна компанія, що динамічно розвивається, яка за час свого існування добилася певних результатів і авторитету серед виробників і споживачів.

alteco

Альтеко – за роки свого існування упевнено зайняла одне з лідируючих місць на ринку виробництва і продажі нетканих матеріалів, синтетичних і натуральних наповнювачів і домашнього текстилю.

apteka_3i

Мережа «Аптека «3і» – одна з найбільших аптечних мереж на території Західної України, що протягом декількох десятиліть займає лідируючі позиції на ринку фармацевтичних послуг.

autoeuroman

Автоєвроман було засновано в м. Івано-Франківськ. Один з основних напрямків діяльності підприємства: гуртова торгівля та переробка лісу, а також транспортні послуги вантажоперевезення.

barzhava

Санаторій Боржава – райський куточок, який дарує умиротворення і насолоду для душі, пропонує відпочинок високого класу.

bmkomfort

БМ Комфорт – монтажна компанія по встановленню твердопаливних котлів.

dvekosvit

Компанія «ДВ-ЕКОСВІТ» заснована в грудні 2012, надає послуги з вивезення побутових та твердих відходів (ТПВ).

dzvony

ПП “Агрофірма “Дзвони” займається вирощуванням зернових і технічних культур, а також вирощування овочевої продукції.

energomontazh

Енергомонтажвентиляція – один з найбільших металотрейдерів на теренах Західної України, займається виготовленням та монтажем металоконструкцій будь-якої складності.

enzym

«Компанія Ензим» – успішне, модернізоване, європейське, амбіційне підприємство, що успішно пройшло сертифікацію  згідно з міжнародним стандартом ISO 22000.

ferrominerals

ТОВ Ферро Мінералз – лідер в постачанні нержавіючого прокату від передових виробників у всьому світі.

galychuna

Компанія „Галичина“ – заснована у 1998 році, один з лідерів України із виробництва кисломолочної продукції.

iberson

ТОВ ІБЕРСОН Компонентс є виключний дистриб’ютор одного з найбільших польських постачальників запасних частин до вантажних автомобілів європейських марок.

javir

ТзОВ «ВВМ Явір» – сучасний виробник на ринку покрівельних матеріалів: металопрофілю, аксесуарів для даху, металочерепиці.

kolgotochka

Компанія «КолгоТочка» – давно працює на ринку панчішних виробів, що дає змогу кінцевому споживачу отримати колготки та панчохи гуртом та в роздріб за ціною виробника.

lemberg_trans

«Лемберг-Транс» – це молода компанія, яка має великий досвід та професіоналізм досвідчених водіїв, логістів та менеджерів, що гарантує безпечність, швидкість та надійність доставки Вашого вантажу.

lvmarket

ЛВ Маркет – компанія, основним завданням якої є забезпечення безперебійного електроживлення. Провідні фахівці з багатолітнім досвідом роботи виконають проектування та монтаж електрообладнання.

orisilpharm

“Орісіл-фарм” – виробляє інноваційні препарати еферентної терапії, використовуючи сучасні технології, якісно нові знання та науково-дослідні роботи.

oselya

“Емаус – Оселя” – спільнота взаємодопомоги, що збирає медикаменти, одяг, їжу, предмети домашнього вжитку від населення для допомоги та подальшого використання малозабезпеченим громадянам.

pekarnja_dobr_vechir

«Добрий вечір» – лідер в галузі кондитерських виробів в Західному регіоні. Використання високоякісної продукції у поєднанні з застосуванням новітніх технологій робить компанію однією з найпотужніших виробників кондитерських виробів.

podorozhnyk

«Подорожник» – мережа аптек в західному регіоні України, що 17 років впевнено працює на ринку, понад 1000 спеціалістів у сфері фармації щодня обслуговують 35 000 клієнтів.

specavtotrans

“Спецавтотранс-Львів” – компанія заснована 1998 року, основним видом діяльності є збір та вивезення твердих побутових відходів на транспорті та обладнанні європейського зразка.

Партнери

Оптово-роздрібна торгівля металопрокатом виробництва ЄМЗ, ММЗ, КМК: арматура, куточок, катанка, двотаврова балка, швелер.

Партнери

ТОВ “Транскар-Логістик” – компанія, що надає транспортні послуги, вантажні автомобільні перевезення, митні, брокерські та фінансово-страхові послуги.

uatrans

UAtrans – компанія з п’ятнадцятирічним досвідом вантажоперевезень, надійною репутацією. Підвищує ефективність бізнесу, виводячи принципи логістики на кардинально новий рівень.

ukragrokom

Компанія «Украгроком» – заснована в 1999 році, справжній лідер українського аграрного ринку. Основними напрямки діяльності є продаж водорозчинних та мінеральних мікродобрив.

ukrinstal

«Укрінстал» – компанія на ринку з 2008 року, займається реалізація продукції обраних брендів для монтажу систем водопостачання та опалення.

universal_logistic

ТОВ “Універсальна логістична компанія” – українське підприємство, головною метою діяльності якого є надання всього комплексу логістичних послуг.

yar_biznes_centr

Яр Бізнес Центр – увійшла в число найбільших підприємств України, що виробляє і поставляє повну номенклатуру виробів для підземної і надземної прокладки магістральних і розподільних теплових мереж.

top_trans

Топ Транс – транспортно-експедиційна компанія, що надає безпечну і якісну доставку вантажу за прийнятну ціну.

outpost

«АУТПОСТ» – підприємство, під охороною якого на сьогоднішній день перебувають понад 1000 об’єктів в різних містах Львівської області. У їх числі: офіси і підприємства, магазини, ресторани і клуби, приватні квартири і будинки.

Партнери

Створені з метою надання споживачам якісних та дешевих будматеріалів.

Партнери

Спільне українсько-нідерландське підприємство, основним напрямком роботи якого є вантажні перевезення та складська логістика.

Партнери

«Галицька здоба» — це найкращі традиції українського хлібопекарства!

Партнери

Виробництво стрічкових пилок, які виготовляються на імпортному обладнанні з високолегованої сталі

Партнери

Міжнародна Кондитерська Корпорація ROSHEN – один з найбільших європейських виробників кондитерських виробів.

altrans

Ал-Транс – надання транспортних та експедиційних послуг.

apteka_znaxar

Аптека “Знахар” – аптеки з низькими цінами і великим асортиментом медикаментів.

vkonnij-kombinat

Віконний комбінат – Виготовлення, доставка та монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування ПВХ-конструкцій з профілю Deceuninck.

Партнери

ВМВ Транс – перевезення вантажів автомобільним транспортом країнами Європи, експедиційні послуги.

galleobud

ГАЛ-ЛЕОБУД – роздрібна торгівля алкогольними та іншими напоями.

Партнери

Галком Фін – встановлення охоронної та пожежної сигналізації, відеоспостереження, контролю доступу.

Партнери

ГалТранс – є першою приватною експедиторською компанією Західної України, яка надає весь комплекс транспортно-експедиторських послуг.

Партнери

Глас Трьош ТОВ – один з найбільших європейських виробників та переробників листового скла.

Партнери

DAF Сервіс – офіційний представник голландської фабрики DAF Trucks N.V. на Західній Україні.

Партнери

СТОВ «Клячанівське» – займається обробітком практично 2 300 тис. га земель, та спеціалізується на вирощуванні зернових/технічних культур, та розведенням великої рогатої худоби та овець.

Партнери

Магеллан-Юг – спеціалізується на оптовій та роздрібній торгівлі комп’ютерною і офісною технікою.

Партнери

Меблі Стиль – один з найпотужніших виробників м’яких меблів у Західному регіоні України, який успішно працює на меблевому ринку з 1997 року.

Партнери

Прушинські – один з найбільших виробників металочерепиці та профнастилу на ринку України.

Партнери

Росан-Агро – сучасна група агропромислових підприємств, що включає тваринницькі комплекси по вирощуванню племінних та товарних свиней, переробне та торгівельне підприємство.

Партнери

Транспортно-торговельна компанія Сармат – понад 14 років компанія  успішно працює на ринку міжнародних автомобільних перевезень та надає транспортно-експедиційні послуги.

Партнери

Соловій-Транс – кілька років здійснює перевезення вантажів з Європи.

Партнери

Хата ламінату – це мережа спеціалізованих партнерських магазинів підлогових покриттів.

Партнери

Фірма Хімекс – гуртова торгівля несільськогосподарськими проміжними та хімічними продуктами.

Партнери

ФХ Сервіс – обслуговування виробника Volvo.

Партнери

Дунапак – є лідером ринку з виробництва гофротари в Центральній і Східній Європі і входить до трійки найбільших виробників тарного картону.

Партнери

Хандлопекс – один з найбільших операторів шин.

Партнери

Бетон Груп – виготовляють бетоносуміші найвищої якості, що підтверджується відповідними атестатами.

discovi_sistemy

Дискові системи – є одним з лідерів українського ринку контрактного виробництва електроніки.

Партнери

Продаж та сервіс будь-якої комп`ютерної та офісної техніки.

Партнери

Компанія Overseer впроваджує інноваційні рішення моніторингу автотранспорту на Українському ринку.

Партнери

Український виробник датчиків рівня пального Epsilon та систем моніторингу Teletreck

Партнери

Найбільший дистриб’ютор і інтегратор M2M рішень в Росії і країнах СНД.

Партнери

Національний оператор, що надає якісні послуги мобільного зв’язку на всій території України і за її межами.

Партнери

Провідний український GSM оператор, що має найбільше покриття в Україні.

Партнери

Оператор мобільного зв’язку