Реєстрація облікового запису у платформі PUES (реєстрація в SENT)
У зв’язку зі зміною законодавства республікою Польща, щодо транзиту сільськогосподарських товарів, впроваджено обов’язкове реєстрування перевезень у системі SENT. Через це багато перевізників, клієнтів нашої системи GPS моніторингу, та й інших учасників ринку перевезень, звертаються з питанням, як це зробити.
Доводимо до вашого відома, що нашою компанією розроблено інструменти для заповнення заявок без реєстрації на платформі PUESC. Для клієнтів системи моніторингу FreeTrack використання цього інструменту безкоштовне. Інструмент FreeTrack-PUESC
Наша компаніє GPS моніторингу під торговою маркою FreeTrack™ єдина в Україні пройшла сертифікацію у SENT та E-TOLL і наші клієнти ще з 2017 року працюють на платформі SENT використовуючи нашу систему GPS моніторингу. Тому наш досвід у цій сфері може бути корисний для вас.
Коротко опишемо реєстрацію кабінету на платформі
puesc.gov.pl а у наступних блогах розглянемо як заповнити заявки SENT.
Перше що потрібно врахувати, це те, що реєструється фізична особа, і далі ця особа реєструє заявки про перевезення в яких вказує реквізити сторін (вантажовласника, перевізника, вантажоодержувача).
- Заходимо на сторінку puesc.gov.pl і обираємо «Створити обліковий запис»
- У формі що з’явиться обираємо, що ми хочемо створити обліковий запис безпосередньо на платформі PUESC
- На наступній сторінці обираємо тип облікового запису
- Далі потрібно заповнити всі дані фізичної особи, вказати поштову скриньку для листування і підтвердити її шляхом внесення коду, який надіслано на поштову скриньку. Пароль, який ви вказуєте на етапі реєстрації повинен відповідати вимогам: не менше 8 символів, використання великих і маленьких латинських букв (Aa-Zz) а також використання цифр (0-9) і хоча б один спец символ (!@#$%”?)
По завершенню реєстрації фізичної особи і підтвердженню поштової скриньки ви зможете увійти в особистий кабінет і перейти до оформлення заявки на перевезення. Заявка містить інформацію про Вантажовласника, Вантажоперевізника і Вантажоотримувача. Інформація про кожну з цих сторін вноситься латиницею. Для Українських компаній потрібні наступні дані: ЄДРПОУ, адреса реєстрації (місто, поштовий індекс, вулиця). Для Європейських компаній потрібні наступні дані: VAT UE – податковий номер Євросоюзу, адреса реєстрації (місто, поштовий індекс, вулиця).
- У разі виконання транзитного перевезення переходимо у підрозділ «Заявки» та вказуємо, у полі пошуку алфавітного списку, значення 300 – транзитне перевезення. У іншому випадку, перевезення у Польщу, або з Польщі, заявку оформляє Вантажовласник, або Вантажоотримувач. Детально опишемо в наступних новинах.
- На сторінці що з’явиться обираємо «Затвердити»
- Далі по кожній з сторін вносимо необхідні дані
По завершенню оформлення заявки УВАЖНО прочитати всі повідомлення, які відображаються на екрані.
ВАЖЛИВО!!!
Перевіряйте коректність внесення номерних знаків транспортних засобів та інших даних. Контрольна служба не з’ясовує обставин, а просто штрафує!