“IGLA-III” H

“IGLA-III” H

Категорії: IGLA Датчики рівня пального Обладнання

Датчик рівня палива “Ігла-ІІІ” серія Н призначений для вимірювання рівня палива в резервуарах і баках транспортних засобів й може використовуватися в складі систем контролю за витратою палива  і систем супутникового моніторингу транспорту GPS.

  Датчик рівня палива «Ігла-III» серії Н — призначений для вимірювання рівня палива в складі систем моніторингу або інших реєстраторів відповідними параметрами вхідних сигналів.

  «Ігла-III» серії Н застосовується для вимірювання рівня бензину, дизпалива, мастила або інших рідин з аналогічною електроємністю та в’язкістю в межах 1,5-6,0 сСт, в резервуарах (або баках) на рухомих та нерухомих об’єктах.

Передача інформації з датчика проводиться за допомогою частотного сигналу.

  «Ігла-III» серії Н облаштований інтегрованим алгоритмом термокомпенсації при температурі від -40 до +60°С та відповідає заявленим характеристикам у вказаному діапазоні температури.

Прилад розрахований на функціонування в автомобільних мережах 12В або 24В.

  Корпус приладу виготовлено із склонаповненого поліаміду, внутрішні порожнини заповнені надміцним компаундом, для підвищення механічної стійкості та для запобігання потрапляння в середину датчика рідини вологи чи пилюки. Зонд виготовлено із алюмінієвих трубок з внутрішніми тристоронніми позиціонерами.

  Задля можливості точної підгонки довжини зонду до параметрів резервуару, виробником передбачена можливість обрізки трубки зонду.

  Датчик рівня палива «Ігла-III» серії Н сумісний з таким обладнанням як Teltonika FM1125, BI 820 TREK,  BI 910 TREK, BI 920 TREK та іншим.

  Важливо! Даний прилад не призначений для вимірювання води або інших струмопровідних рідин.

 • Передача даних за допомогою частотного сигналу
 • Мінімальна робоча частота – 600 Гц
 • Допустима в’язкість вимірюваної рідини 1,5 – 6,0 сСт
 • Граничний діапазон робочої температури: -40 … +60 °C
 • Рівень захисту корпусі – IP66
 • Напруга живлення  12 – 24 В
 • Споживана потужність < 0.2 Вт
 • Габаритні розміри varnothing 72 х 65 + L(довжина трубок) мм
 • Датчик випускається в наступних типорозмірах:
  400 мм, з можливістю обрізки трубок до 100 мм
  700 мм, з можливістю обрізки трубок до 400 мм
  1000 мм, з можливістю обрізки трубок до 700мм
  1500 мм, з можливістю обрізки трубок до 1000 мм
  2000 мм, з можливістю обрізки трубок до 1500 мм
 • датчики, довжиною більше 2 м (за попереднім замовленням)
 • маса, не більше 3 кг

Зонд датчика при зануренні в паливо виконує функцію змінного конденсатора, ємність якого лінійно залежить від рівня його заповнення паливом.

Вимірювальна головка датчика виконує лінійне перетворення ємності зонда в цифровий код рівня палива. Обробку отриманих цифрових даних з усередненням результатів вимірювань температури паливного бака і видачу даних за допомогою частотного сигналу .