Співпраця

Перспективи розвитку даного виду діяльності базуються на дослідженнях експертів у сфері ринку супутникового моніторингу транспорту.  За оцінками фахівців контроль транспорту по Україні здійснюється лише на 10% і подальший розвиток відповідного напрямку очевидний.

Ми надаємо Вам можливість співпраці та розвитку на ринку супутникового моніторингу транспорту. При правильному підході до справи ви зможете отримувати щомісячну зарплату завдяки абонентській платі за об’єкти моніторингу і, відповідно, Ваш заробіток залежатиме лише від Ваших амбіцій.

Завдяки потребам клієнтів ми вдосконалювали можливості нашої системи і на даному етапі з повною впевненістю можемо пропонувати вирішення будь-яких завдань у сфері моніторингу транспорту. Відмінність програмної частини нашої системи є така, що  вона розроблена саме нашими ІТ спеціалістами і будь-які побажання замовника можна втілити в реальність.

Ви отримаєте можливість доступу до нашої адміністративної частини сервера, а також всі ознайомчі матеріали для Вашої подальшої роботи. Ми надаємо все необхідне технічне обладнання із відповідними налаштуваннями під ваших замовників і забезпечуємо технічну підтримку з нашого боку. Тому все що Вам необхідно – це дати зрозуміти Вашому потенційному клієнту, що вибір нашого GPS продукту допоможе йому оптимізувати витрати на утримання автопарку і тим самим зекономити кошти.

Отже, для успішного розвитку вашого бізнесу необхідно:
  • Дати зрозуміти потенційному клієнту всі переваги від підключення до нашої системи.
  • Запропонувати наші пристрої відомих брендів у сфері супутникового моніторингу та підключити їх до системи FREETRACK з метою економії коштів власника автопарку.
  • Провести навчальний процес персоналу потенційного замовника для роботи в системі FREETRACK.
Зі свого боку ми пропонуємо:
  • Ефективну та просту бізнес-модель для стабільного заробітку;
  • Зручний програмний web інтерфейс розроблений нашими спеціалістами;
  • Повний спектр послуг по впровадженню та технічній підтримці системи GPS моніторингу;
  • Гнучку систему знижок в залежності від кількості встановлених GPS трекерів;
  • Маркетингову та рекламну підтримку.